Dizajni i Dasmës së Princeshës Diana po lançon një etiketë të re

Në vitin 1981, Princesha Diana u martua me Princi Çarls në një veshje shumë epike, të viteve ’80.

Fustani portreti u krijua nga Elizabeth Emanuel dhe i shoqi i saj, David Emanuel. Tani, Elizabeth Emanuel është duke u përgatitur për të nisur një etiketë të re të modës të quajtur Emanuel Mayfair, sipas People. Projektuesi thotë se linja e re do të frymëzohet nga energjia e viteve ’80. Ajo do të ketë shpirtin e Emanuelit nga ditët kur i bëmë veshjet disa prej grave më ikonike të kohës si Elizabeth Taylor, Carolina Herrera dhe Joan Collins, por po e marrin atë në të tashmen, tha ajo për Njerëzit. Kjo periudhë e tërë kohore ka qenë e mrekullueshme, por kjo do ta kapë atë, por do të duket gjithashtu bashkëkohore dhe e lodhshme. veshur në, copa që janë të punuar me dorë dhe të bëra me porosi. Mbledhja e parë nga Emanuel Mayfair pritet të debutojë në korrik apo shtator.

Sharing is caring!