Posts

Short codes in all modern themes are created with Shortcodes Ultimate. We strongly believe that short codes have no business weighing down themes. With Shortcodes Ultimate you can choose only the short codes you want, and most importantly, if (more like, when) you decide to change your theme, you won’t lose everything!
 

Populli shqiptar vonon, por ndëshkon…!

Imoraliteti i shoqërisë shqiptare vjen nga politika. Shoqëria jonë, është shoqëria më e fiksuar mbas politikës dhe si pasojë të dyja po bien në greminë! Jemi populli i parë në […]

0 comments

Erdhi pa luftë, por po mbrohet me luftë… Never more communism!

Komunizmi në asnjë vend të botës nuk është instaluar pa luftë, ndërkaq, demokracia në këto vende ka ardhur po ashtu me luftë. Vetëm në Shqipëri vinë e shkojnë të gjitha […]

0 comments

O moj Shqypni e mjera Shqypni, Rilindja të ka nxjerrë me krye ne hi…

Enveri vdiq, por s’u rrëzua akoma nga pushteti. Thonë që njeriu vdes kur harrohet, por Enver Hoxha kurrë s’do harrohet. Sipas rrënjëve të tij, në parlament dhe në sektorët më […]

0 comments

Të qash për të huajin që e bëjmë zot shtëpie, nën çatinë tonë!

Në jetën time, nuk mbaj mend të ketë lotuar kush më shumë se shqiptarët kur digjen vendet e huaja! Nuk di të ketë qarë ndonjëherë masivisht Shqipëria, për maskarallëqet që […]

0 comments

Opinion nga Endrit Hoxhaj Gjeneratë në udhëkryq apo të dhje…a gjeneratën!

Gjenerata ime e ditëve të këqija…, është një gjeneratë që e fabrikon koha dhe jo e kundërta e saj… Një gjeneratë pa veshë, pa sy, pa kulturë dhe pa indentitet! […]

0 comments

A përfaqësohesh dhe ti nga Kakistokracia ?!

Përfaqësohemi nga njerëz të pashkollë, që nuk dinë të shkruajnë dhe flasin mirë shqip, me diploma dhe mastera falsë apo doktoratura plagjiaturë… Këta “intelektualë” janë kriminelët, mbështetës të partive të […]

0 comments

Një shtet për rrjetet sociale… !

Opinion nga Endrit Hoxhaj Një shtet për facebook dhe instagram… ! Rrojmë një kohë virtuale. Shqiptarët, absolutisht po jetojnë në kohën virtuale dhe kanë harruar atë realen. Sot pakënaqësitë ndaj […]

0 comments

Më shumë pornografi s’e etikë në televizionet shqiptare!

Televizonet shqiptare, aktualisht na servirin hiret që ekspozojnë moderatoret apo të ftuarat në studiot e tyre. Emisonet nuk ndiqen për përmbajtjen e programit, por për personazhet që ekspozojnë hiret e […]

0 comments

All future Bayern Munich home kits will ONLY feature red and white

The Bayern Munich ultras have spoken and the club have listened! From now on, the club’s home kits will only feature red and white, which have always been Bayern’s main […]

0 comments

Reperi gjerman jau ftof reperave Shqiptarë ja çfarë bëri. (VIDEO)

Reperi gjerman me emrin Kollegah (Felix Blume) së bashku me reperin tjetër Ghent ka udhëtuar në Kosovë. Jo për të mbajtur ndonjë koncert, por për të bashkëpunuar me një organizatë […]

0 comments

Sharing is caring!

Lini një Përgjigje